Belijdenisdienst op zondag 16 maart
De dienst van 16 maart is een bijzondere dienst: 2 personen doen dan belijdenis. Ze hebben afgelopen september aangegeven dat te willen gaan doen en na een aantal mooie voorbereidingsgesprekken gaat het daadwerkelijk gebeuren. Ze hebben er bewust voor gekozen om het niet in de paasnacht te gaan doen en zijn op 16 maart uitgekomen. We wensen hen een mooie en gezegende dienst!
Afgelopen maanden is er ook een belijdenisgroep geweest in samenwerking met de PG Breda en PG Engelen. Deze avonden vonden plaats in Breda en zijn bij toerbeurt geleid door ds. Ton van Prooijen, ds. Marloes Meijer en mijzelf.
Uit die groep zullen ook een paar mensen belijdenis doen. Dit zal in hun eigen kerk plaatsvinden. Wie weet komt er volgend jaar weer een belijdenisgroep, informatie volgt.
Ds. Bernadette de Groot